ÁMOS 012

Ámosovo letní putování 012

Pojďte si užít velké letní čuchání po zajímavých místech v okolí Hradce Králové (do 30 km).

Vezměte kamarády, rodinu, nebo si vyrazte jen tak.

Co vás čeká?

Čtyři trasy = dvacet vzorků skořice (na každé trase budete hledat pět skořic).

Termín: od 3.7.2021 do 29.8.2021

PRAVIDLA

Máte na výběr, buď závodit, nebo trénovat.

  • Budete závodit.

Počínaje 3.7.2021 bude v tajné FB skupině spuštěna patnáctidenní výzva, během které můžete na aktuální trase hledat vzorky.

Každý vzorek bude označen specifickou značkou, kterou si opíšete a pošlete co nejdříve na email: [email protected].

Každý nalezený vzorek bude obodován a to podle času, kdy se doručí váš email se správnou značkou. První, kdo nalezne vzorek, obdrží bodovou hodnotu za nález ve výši 1,50. Druhý dostane za nález tohoto vzorku 1,49 bodů, třetí v pořadí obdrží za nález 1,48 bodu, a tak dále.

Každý vzorek bude mít tak své vlastní bodové hodnocení a je jen na vás, zda pošlete všechny nalezené vzorky v jeden den, nebo během stanovených 15 dní, po které výzva pro danou trasu trvá.

Podmínkou pro přidělení bodové hodnoty je poslat email se značkou do stanoveného limitu pro každou výzvu (za později zaslané vzorky již body nezískáte) a do předmětu zprávy uvést vždy třímístný kód, označující trasu, stanoviště a značku vzorku (např. A1X, C4Y, …). Každý nález je nutné poslat v samostatném emailu, pokud pošlete v jednom emailu více značek ze stanoviště, bude vám uznána jen první správná značka (ostatní nálezy obodovány nebudou). Nálezy smíte hlásit pouze z přihlašovacího emailu, který uvedete do přihlášky.

Výsledky a bodové součty jednotlivých účastníků budou zveřejněny až po ukončení závodu. Po skončení časového limitu na každou výzvu se zastaví její bodování (odtajní se úkryty) a spustí se bodování následující výzvy.

ČASOVÉ LIMITY JEDNOTLIVÝCH VÝZEV

Trasa A: začátek výzvy je 3.7.2021 v  6:00, konec výzvy je 18.7.2021 ve 12:00.

Trasa B: začátek výzvy je 17.7.2021 v  6:00, konec výzvy je 1.8.2021 ve 12:00.

Trasa C: začátek výzvy je 31.7.2021 v  6:00, konec výzvy je 15.8.2021 ve 12:00.

Trasa D: začátek výzvy je 14.8.2021 v  6:00, konec výzvy je 29.8.2021 ve 12:00.

Přihláška: výhradně na email [email protected].

Do přihlášky uveďte vaše jméno, jméno vašeho pejska/pejsků. Tyto údaje pak budou použity pro pamětní list. Nezapomeňte také uvést vaše jméno na facebooku a email, ze kterého budete hlásit nálezy. Po připsání účastnického poplatku na účet vás přidáme do tajné FB skupiny, kde bude závod probíhat a kde budou postupně zveřejňovány popisy tras.

Cena:  600 Kč. Platba na účet č. 1287781020/3030. Do poznámky napište svoje jméno, jako variabilní symbol uveďte 012. Při zrušení účasti se startovné nevrací.

Umístění se rozhoduje podle celkového dosaženého počtu bodů, v případě rovnosti bodů budou oceněni všichni účastníci se stejným počtem bodů.

První tři místa budou oceněna. Ceny předáme nebo zašleme po vyhodnocení závodu.

Každý účastník obdrží pamětní list.

  • Budete trénovat.

Počkáte si na zveřejnění úkrytů (po 15 dnech od spuštění dané výzvy odtajníme všechny úkryty, vzorky ponecháme v úkrytech až do konce září).

Ideální pro ty, co nechtějí hledat naslepo.

Ke každé trase bude vypracován popis jednotlivých úkrytů doplněný o fotografie terénů a úkrytů.

Přihláška: výhradně na email [email protected].

Do přihlášky uveďte vaše jméno, jméno vašeho pejska/pejsků a trasu, o kterou máte zájem. Tyto údaje pak budou použity pro pamětní list. Po obdržení startovného a skončení výzvy pro danou trasu vám zašleme popis trasy, terénů a úkrytů (včetně fotografií úkrytů).

Cena: 200 Kč za jednu trasu. Platba na účet č. 1287781020/3030. Do poznámky napište svoje jméno, jako variabilní symbol uveďte 012_(místo podtržítka doplňte písmeno trasy A, B, …). Při zrušení účasti se startovné nevrací.

ČUCHÁNÍ ZDAR!!!

NOSEWORK JE ZÁBAVA, BAVTE SE

FOTOSOUTĚŽ

Po celou dobu konání závodu bude probíhat fotosoutěž, do které se můžou zapojit všichni účastníci (závodící i trénující). Je jedno jestli budete fotit psy při hledání, lidi nebo krajinu po trase. Vybrané fotografie zašlete na email [email protected]. Z každé výzvy lze do soutěže poslat maximálně 5 fotografií.

Fotky zařadíme do veřejného alba na FB stránce a fotografie, která dostane nejvíce lajků, bude na závěr závodu oceněna. Pořadatel může (ale nemusí) ocenit i další fotku dle svého uvážení. Fotky, ze kterých by bylo možné poznat umístění vzorku, budou zveřejněny až po odtajnění umístění vzorků.