Propozice

Ámosovo letní putování 016

Pojďte si užít velké letní čuchání po zajímavých místech v okolí Rožďálovic, Nového Města nad Metují a Hradce Králové.

Vezměte kamarády, rodinu, nebo si vyrazte jen tak.

Co vás čeká?

Tři trasy = patnáct vzorků skořice (na každé trase budete hledat pět skořic).

Termín zveřejnění tras:

Trasa A – v okolí Rožďálovic: 6.6.2022

Trasa B – v okolí Nového města nad Metují: 7.7.2022

Trasa C – v okolí Hradce Králové: 8.8.2022

Každý účastník obdrží pamětní list.

Ke každé trase bude vypracován manuál, který bude obsahovat popis trasy a jednotlivých terénů, zakreslení stanovišť do mapy, odkaz na mapu se souřadnicemi terénů a fotografie každého terénu, takže se nemusíte bát, že zabloudíte, či nějaký terén nenajdete.

Na konci manuálu bude popis jednotlivých úkrytů doplněný o fotografie terénů a úkrytů, pro týmy co nechtějí hledat naslepo.

Každá trasa bude mít svoji vlastní FB skupinu, kde budou ve stanoveném termínu zveřejněny manuály jednotlivých tras.

Přihláška

Přihlásit se lze pouze na email [email protected].

Do přihlášky uveďte vaše jméno, jméno vašeho pejska/pejsků. Tyto údaje pak budou použity pro pamětní list. Nezapomeňte také uvést vaše jméno na facebooku. Po připsání účastnického poplatku na účet vás přidáme do tajné FB skupiny pro vybranou trasu.

Platba

Cena za všechny tři trasy:  500 Kč. Platba na účet č. 1287781020/3030. Do poznámky napište svoje jméno, jako variabilní symbol uveďte 016. Při zrušení účasti se startovné nevrací. 

Cena za jednu trasu: 200 Kč. Platba na účet č. 1287781020/3030. Do poznámky napište svoje jméno a písmeno zvolené trasy (A, B, C), jako variabilní symbol uveďte 016. Při zrušení účasti se startovné nevrací.

FOTOSOUTĚŽ

Po celou dobu konání závodu bude probíhat fotosoutěž, do které se můžou zapojit všichni účastníci. Je jedno jestli budete fotit psy při hledání, lidi nebo krajinu po trase. Vybrané fotografie zašlete na email [email protected]. Z každé trasy lze do soutěže poslat maximálně 5 fotografií. Datum ukončení fotosoutěže je 9.9.2022.

Fotky zařadíme do veřejného alba na naší FB stránce a autoři dvou fotografií, které dostanou nejvíce lajků, budou na závěr závodu oceněni. Dále vybereme jednu fotografii, která se nám bude nejvíce líbit a její autor obdrží speciální cenu od pořadatele.

NOSEWORK JE ZÁBAVA, BAVTE SE