Propozice

Vodní NW výzva ÁMOS 015

Výzva bude trvat 12 týdnů: od 6.6.2022 do 28.8.2022.

Výzva bude probíhat v uzavřené FB skupině, která bude přístupná i po skončení výzvy.

Startujeme již 1.5.2022, kdy zveřejníme podrobný návod, jak začít trénovat vodu, aby se se i začátečníci mohli na úkoly postupně připravit.

CO TĚ ČEKÁ?

24 úkolů zaměřených na hledání v tekoucí a stojaté vodě.

U každého úkolu bude podrobný popis a názorné video.

Každý týden můžeš přidat tři libovolná videa.

Maximální délka jednoho videa je 5 minut.

Ke každému videu obdržíš zpětnou vazbu.

Individuální konzultace problémů v tréninku a neomezený počet dotazů.

BONUSY

Manuál „Jak na vodu“.

Videonávod „Začínáme trénovat vodu“.

Přednostní přihlášení na vodní intenzivky s Jančou a Jitkou, které budou vypsány v červnu, červenci a srpnu 2022.

Přednostní přihlášení na zkoušky water, které proběhnou v září a říjnu 2022.

Tým, který splní všechny úkoly, obdrží „pamětní list“.

SOUTĚŽ

Každý týden můžeš vybrat jedno video, které se ti nejvíc líbilo.

Videa s největším počtem hodnocení z každého týdne postoupí do závěrečného finále, kde vybereme TOP 5 týmů, které dostanou krásné kokardy a ceny.

Pro koho je výzva určena? Pro všechny, kteří chtějí trénovat vodu.

Jsme úplní začátečníci, můžeme se také přihlásit? Určitě ano, od 1.5.2022 bude ve FB zveřejněn manuál a videonávod kde se dozvíte, jak začít s hledáním ve vodě. Najdete tu také informace, jak vybírat terény, jak zakládat vzorky, jak pracovat s větrem, jak reagovat na různé situace během tréninku, na co si dát pozor, získáte spoustu a spoustu nových informací.

Připravujeme se na zkoušky, pomůžou nám úkoly v jejich splnění? Ano, během 12 týdnů se při pravidelném trénování připravíte na složení zkoušky ve směru water .

Jsme už zkušený tým, připravujeme se na dvojkové/trojkové zkoušky, nebudou pro nás úkoly příliš lehké? Nebudou. Každý tým si může zvolit, jak bude vzorky zakládat, velikost terénu, zda založí negativa, jaký bude počet vzorků, … Během výzvy budete moci sledovat přípravu Elis na zkoušku W2 a Lokiho na zkoušku W3.

Nosework je pro mě jen zábava, nechci skládat žádné zkoušky, chci si užít společné chvíle se svým psem, mám se do výzvy hlásit? Ano, ano, ano.  Cílem výzvy je, aby si ji každý tým užil, a léto je pro trénink vody ideální.

Jaké vzorky bude můj pes hledat? Vzorky, které používáte v tréninku. Je jen na tobě, jaké vzorky použiješ.

A jedná se o závod, nebo budeme jen plnit úkoly? Jedná se o výzvu, kde budete plnit úkoly a hodnotit se bude pouze splnil/nesplnil. A protože víme, že spousta lidí ráda soutěží, bude během výzvy probíhat soutěž v hodnocení videí. Každý týden může každý účastník vybrat jedno video, které se mu nejvíce líbilo. Podmínkou je uvedení důvodu, proč jste video vybrali. Videa s největším počtem hodnocení z každého týdne postoupí do závěrečného finále, kde vybereme TOP 5 týmů, které dostanou krásné kokardy a ceny.

Jak budu úkoly plnit? Pro splnění úkolu je potřeba nahrát do FB skupiny video o maximální délce 5 minut, na kterém bude vidět, že je úkol splněn. Za každé splněné video obdržíte jeden bod. Ke každému videu obdržíte zpětnou vazbu, tipy, doporučení do tréninku. Během výzvy se můžete na cokoliv ohledně trénování vody zeptat, počet dotazů není nijak omezen.

Co když nebudu mít čas plnit úkoly pravidelně? Nevadí, každý týden můžeš přidat tři videa, výzva trvá dvanáct týdnů a úkolů je 24, budete tedy dost času na jejich splnění.

Když mám více psů, můžu si vybrat, s jakým psem budu úkoly plnit? Ano, přihláška je na psovoda a je na něm, jakého psa si na jaký úkol vybere, tj. jeden účastník může mí t libovolný počet psů.

Máš nějaké další dotazy? Napiš nám na [email protected]